Forum Teamu DBN cs 1.6

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Visit us! http://dbnteam.no-1.pl

#1 2008-01-14 13:30:27

Maurice

Klanowicz

Zarejestrowany: 2008-01-14
Posty: 3
Punktów :   

Podanie aka list motywacyjny.

Imię: Mariusz
Nick: Maurice
Wiek: 21
Miejscowość: Mława
Zainteresowania: Kultura dalekiego wschodu, sztuki walki, informatyka.
Numer Gadu-Gadu/Tlen: 5848495
Steam ID:STEAM_0:0:14943007
Jaki okres czasu grasz w CS?: Czytaj niżej
Poprzednie klany/teamy: FilesClan
Dlaczego do DBN (podaj powód) ?: Bo już denerwuje mnie ciągłe wyzywanie mnie od czitów i weżcie mnie do tego klanu.
Dostępność (wieczory, popołudnia, ranki, weekendy, święta, w cale? xD) : 24/7 jak serwery white rabbit.
Akceptujesz regulaminy? : Oczywiście.

Moja przygoda z CSem zaczęła się gdzieś jak miałem z 14 lat wtedy to CS był praktycznie nie znany. Grywałem wtedy w kafejkach po kilka godzin dziennie no ale kawiarenki zaczeły byc coraż droższe a ja miałem coraz mniej czasu na to.  Miałem dłuuuugą przerwe ponieważ wtedy było cięzko o internet w domu a przy okazji problemy z kompem były i czasami tylko coś tam pograłem na botach w 1.3. Swego Czasu z kumplem bylismy najlepsi w swoim regionie w grze Opposing Force (Mod halfa podobnie jak cs) Pod koniec 2006 roku zakupiłem sobie nowiuśkiego kompa i założyłem neta i od tamtej pory gram niemalże codziennie z małymi wyjątkami.

Wszelkie programy typu:
mIRC - jest
TeamSpeak - jest
Ventrilo - jest
Aeguitas - jest

Pozdrawiam.

Offline

 

#2 2008-01-14 16:42:26

Xav

Administrator

2049006
Zarejestrowany: 2008-01-14
Posty: 14
Punktów :   

Re: Podanie aka list motywacyjny.

hehe taki pro do nas? ;D Spoko jestem za oczywiście nie sadze że bym "musiał cię testować" ale pogramy sobie razem ;]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sticklife10.pun.pl www.k2008sgsp.pun.pl www.tenisstolowykrk.pun.pl www.skokimanager.pun.pl www.pierscienwladcy.pun.pl